Розробка сайтів

Замовити створення сайтів Київ та просування у Seo-Design: наше ім’я говорить саме за себе. Ми експерти у розробці сайтів та SEO розкрутці, на ринку з 2008 року. Наша експертиза:

 • якісна розробка сайту
 • просування сайту в Інтернет

Поставимо ваш бізнес на рівні рейки, розробимо успішну бізнес модель, впровадимо імідж, вектор та філософію компанії, задамо динаміку зростання.

Якщо вам потрібен результат з гарантією, – замовляйте створення сайтів у нас!

створення сайту Руна
створення сайтів у Києві для Paradise
створення та просування сайту MrGrill
розробка сайту магазину Ярослав
просування сайту Mibs Travel
розробка просування сайту Jonnesway
seo-design ok mark
Створення оптимізованих сайтів
seo-design ok mark
Розробляємо стратегію просування
seo-design ok mark
Продуманий, зручний UX/UI дизайн
seo-design ok mark
Юридично гарантуємо результат та якість

Що входить до створення сайту?

увеличение продаж сео дизайн
Дослідження ніші, стратегія розвитку
анализ конкурентов
Аналіз конкурентів, юзабіліті тести
Семантическая структура
Семантична структура, технічна оптимізація
прототипирование сайтов
Прототипування, UX/UI дизайн, Web дизайн
верстка сайтов
Ефектна верстка, зрозуміла CMS, техпідтримка
ПОРТФОЛІО
розкрутка інтернет магазину Будівельний Двір
просування сайту ТМ Руна
розкрутка ТМ Paradise

Які сайти ми розробляємо

 • Авторський веб дизайн
 • Мобільна версія
 • 100% SEO оптимізація
 • Маркетинг+юзабіліті
 • Інтеграція з ERP
 • Унікальний дизайн
 • Індивідуальний підхід
 • Семантична структура
 • Адаптивна верстка
 • Філософія та стратегія
 • Ексклюзивний дизайн
 • Типові сторінки під ключ
 • SEO оптимізація
 • Висока швидкість роботи
 • Впізнаваність
 • WOW дизайн
 • Продаюча сторінка
 • Конкурентні переваги
 • Адаптація під AdWords
 • Блоки захоплення контактів

Виготовлення сайтів з високою ефективністю. Чому наші сайти працюють краще та приносять більше клієнтів?

 1. Ми не створюємо сайти на потік, у нас немає конвеєрного веб
 2. Індивідуально підходимо до кожного проекту
 3. Досліджуємо ваш бізнес до початку розробки

Створення сайту

Створення сайту у Києві

Якщо написати в пошуковій системі запит створення сайту київ, – побачите список веб студій зі створення інтернет сайтів. На кожному з них представлена ​​контактна інформація, портфоліо, кейси, відгуки та інше. Поєднує цю масу сайтів веб студій одне – бажання заробити.

Seo-Design виділяється з маси веб-студій тим, що ми не прагнемо заробити на створенні сайтів. Головне для нас – що буде з вашим сайтом у майбутньому після його запуску. Майбутнє сайту – це і є наш заробіток, оскільки коли розвивається бізнес нашого замовника, ми ростемо разом із ним.

Якщо Ви сумніваєтеся, до якого типу належить ваш сайт, не впевнені в своїй унікальній торговій пропозиції або у вас просто немає часу – звертайтесь до нас та отримайте оперативну консультацію. Підкажемо та допоможемо зорієнтуватися. Замовити створення сайтів у студії Seo-Design просто, а перша консультація безкоштовна.

створення сайтів

Розробка сайтів у Києві

Київ, Одеса, Харків, Дніпро відрізняються високим рівнем конкуренції в онлайн-бізнесі. Послуга Seo-Design створення сайтів Київ це:

 1. вміння маневрувати в агресивному конкурентному середовищі;
 2. майстерність мислити стратегічно;
 3. аналітичні здібності знаходити слабкі сторони конкурентів;
 4. наше мистецтво робити з чужих недоліків ваші переваги

Основна особливість розробки сайту у Києві – діапазон цін. Вибір великий від “майже безкоштовно” до “непристойно дорого”. Як визначитися, у кого краще замовити сайт і так, щоб він не просто був, а приносив прибуток і окупував себе? Наша рекомендація – замовити сайт у нас 🙂

Тільки у нас ви отримаєте за оптимальну ціну те, що в інших веб студій «непристойно дорого». А саме: на етапі розробки ми впроваджуємо стратегію зростання продажів та компанії в цілому, аналіз всієї ніші, аналіз основних конкурентів, аналіз СЕО стратегії та її впровадження як частину розробки сайту, оптимізацію під мобільні пристрої, аналіз цільової аудиторії та потенційних клієнтів, зручність та красу на сайті. І ми вже не говоримо про оптимальний відсоток відмови від перегляду сторінок користувачами та максимальну конверсію.

У деяких веб студій ціна створення сайту може бути нижче, що підкуповує. Проте такий Виконавець не орієнтується у реаліях столичної конкуренції. Якщо у веб студії немає розуміння, як забезпечити продаж у високо конкурентній ніші, вона не в змозі створити ефективний сайт навіть за всі гроші світу. Створення сайту – інтелектуальна праця, відповідно фахівці з розробки повинні з головою поринути у специфіку бізнесу замовника, розкласти все по полицях та видати робочу модель.

Створення сайтів у Києві означає відповідність високим очікуванням вимогливих користувачів, які звикли до яскравих фарб, особливої взаємодії, зручності навігації.

Висновок: коли потрібно замовити створення сайту, вибирайте веб студію по регіональній приналежності та портфоліо. Ми будемо раді, коли ваш вибір упаде на нас.

Секрети створення сайтів

У мережі Інтернет існує достатня кількість непотрібних веб-сайтів. Не думаємо, що ви хочете інвестувати свої гроші в ще один марний сайт. Частина яких навіть не адаптовані для мобільних пристроїв, інші втратили актуальність, містять не цікавий для користувачів контент.

Секрет успішного сайту — бути орієнтованим на відвідувача (бути обличчям до клієнта). Порівняти можна з офлайн середовищем: адже вам подобається, коли вас зустрічають посмішкою в доглянутому закладі, допомагають зручно розташуватися. Аналогічно і з сайтом, він повинен гідно ознайомити відвідувача з інформацією, змусити його розслабитися і плисти сторінками, а не нав’язувати вікнами, що спливають, робити будь-які дії.

Наші глибокі знання Інтернет-маркетингу та психології дозволяють розставити акценти на сайті так, щоб відвідувач здійснював потрібний набір дій, сам того не помічаючи.

Щоб створити ефективний сайт ми:

 • Проводимо детальний інтернет маркетинг вашої бізнес ніші та ключових конкурентів
 • Розробляємо унікальний веб дизайн з урахуванням маркетингових показників та сценарію поведінки користувача
 • Збільшуємо лояльність користувачів до вашої компанії
 • Розробляємо план розвитку бізнесу до початку розробки сайту
 • Збільшуємо охоплення цільової аудиторії та кількість клієнтів
 • Проводимо комплексне сео просування

Ретельне відстеження результатів та закладена у створення наших сайтів SEO основа дозволяють оптимізувати витратну частину на рекламу та просування до 50%. Бажаєте дізнатися як? Просто зателефонуйте нам +38 (098) 698-94-77

Розробка сайтів в Seo-Design

При розробці сайту ми активно взаємодіємо із замовником, вникаємо в особливості тематики, а після запуску сайту контролюємо ефективність. Seo-Design – професійна розробка сайтів Київ з 2008 року.

За 14 років роботи ми:

 1. мали честь та досвід працювати з відомими українськими, зарубіжними міжнародними компаніями;
 2. отримали досвід та знання в онлайн-продажах великої кількості бізнес-ніш;
 3. розробили робочу послідовність дій для отримання результату;
 4. на практиці отримали варіації успішних бізнес-моделей залежно від тематики.

Замовляти розробку сайту у компанії Seo-Design економічно вигідно. Ми не розробляємо сайти для розробки або через ваше звернення. Нам необхідно забезпечити вас фінансовим успіхом.

Якщо у вас вже є сайт, і він не дає клієнтів, вважайте, що сайту у вас немає. І просто перефарбувати його не вдасться. Давайте дивитись реально: якщо перефарбувати старий Жигулі, новим BMW від цього він не стане. Якщо сайт розроблений спочатку неграмотно, неправильно, нашвидкуруч, халтурно – неважливо як це назвати, його не люблять ні користувачі, ні Google. І ваші інвестиції просто перетворяться на витратну частину.

Ми беремо на себе відповідальність розробити веб-сайт правильно від початку обговорення до отримання фінансових результатів.

Коли ви замовляєте у нас послугу розробка сайту, перше з чого ми починаємо роботу — це знайомство з вами та вашим бізнесом. На цьому етапі ми з’ясовуємо, які цілі ставите. Ідемо від мети до її реалізації. Це і є відмінна риса нас як компанії – ми спочатку думаємо, аналізуємо та плануємо, а потім впроваджуємо та робимо. Вся комунікація ведеться зрозумілою вам мовою.

Термінологію ми застосовуємо у розмові з маркетологами, сучасними комерційними директорами. Отже, якщо ви маркетолог і вам доручили знайти прогресивну компанію з розробки сайту, – будемо раді попрацювати.

Якість сайтів

При створенні веб-сайтів ми враховуємо тенденції веб-дизайну, нюанси бізнес-ніші, семантичну структуру, вимоги пошукових систем. Компанія Seo-Design зацікавлена, щоб ваш сайт був ефективним інструментом та вигідною інвестицією у ваш бізнес.

Якщо ви націлені на високі показники продажу, замовити професійне створення сайту в студії Seo-Design буде правильним рішенням. Кожна наша робота є унікальним маркетинговим інструментом з ексклюзивним веб дизайном.

Технологія розробки

Коли необхідно створити веб-сайт, піднімається питання про його наповнення та обслуговування. Статичні HTML сайти залишилися в минулому, розробка сучасних сайтів виконується на базі CMS.

CMS – адмінка сайту або двигун, абревіатура позначає “система управління контентом”. CMS бувають трьох типів: платні, безкоштовні, індивідуальні. Коли ви звертаєтеся до компанії Seo-Design для створення сайту, ми обов’язково консультуємо щодо вибору правильного “движка” залежно від функціоналу.

Для якісного сайту вимоги до панелі керування CMS є високі. Потрібно додавати та редагувати текстові матеріали, додавати фотографії, розширювати розділи меню та блогу. Адміністратор сайту має повноцінно керувати контентом без спеціальних знань html, css, js, php.

Ми приділяємо особливу увагу вибору технологій під час розробки. З 2008 по 2022 рік найпопулярніша мова програмування для створення сайтів у Києві залишається PHP. Припускаємо, що така тенденція збережеться й у 2023 році.

Верстка
 сайту

За зовнішній вигляд та відображення веб-сайту на різних пристроях відповідає верстка. При розробці ми застосовуємо адаптивну верстку, що забезпечує коректне відображення сайту як на стаціонарних, так і мобільних девайсах.

Замовляючи розробку сайту в студії Seo-Design, ви гарантовано отримуєте сучасний адаптивний веб сайт, керувати яким не важко.

Під час створення сайту враховуються технічні деталі: чистота вихідного коду, валідність верстки, швидкість завантаження сторінок, час відповіді сервера, рекомендації пошукових систем.

Створення та просування сайтів

анализ ниши
Аналізуємо нішу, конкурентів та потенційних клієнтів (ЦА)
внедрение семантики
Впроваджуємо семантичну структуру на етапі розробки, зручна навігація
проектирование сайтов
Проектуємо під високу конверсію, розробляємо та впроваджуємо УТП

Розробка сайтів у Києві з потужною SEO базою. У нас ви можете замовити розробку та просування успішного сайту будь-якої складності.

Професійний веб-сайт від Seo-Design взаємодіє з користувачем, керує його поведінкою на сайті та конвертує відвідувачів у клієнтів. Якщо ви хочете замовити сайт із гарантією зростання позицій у пошуковій системі, замовляйте у нас розробку та просування вже зараз!

Поширені запитання

🔥Які ваші SEO нанотехнології, здивуйте мене❓

Дивуємо: секретних матеріалів у просуванні сайтів, про які знають обрані, НЕ існує 😞 Ми не знаємо, які алгоритми викочує Google завтра. Чому? Google не звітує про свої плани. Що ми знаємо? Ми знаємо, як робити біле просування сайтів у Google.

💰Яка ціна просування сайту на місяць?

Ціна просування сайту на місяць від 16 000 грн. Чому стільки й не менше? Тому що менше і дешевше не працює, що нечесно до бізнесу клієнта.

📌Що я не оплачую, замовляючи розкручування в Seo-Design?

Співпрацюючи з нами, ви не платите за наші 520+ нагород, 267+ співробітників, континентальні офіси з усіма витікаючими. Чому? Ми подумали і вирішили, що це вам не потрібно. Найімовірніше, вам необхідно замовити просування бізнесу, а в цьому ми експерти.

💎 Коли я побачу результат просування?

Ми гарантуємо результат через 4 календарні тижні. У чому каверза? Вам доведеться брати участь у просуванні свого бізнесу та бути готовим до змін. Який результат ми гарантуємо? Конкретний, що вимірюється, без вказівки кількості нано-посилань та сюртрафіку. Що для цього потрібне? Заповніть бриф.

❗Грошей на сайт та SEO немає, а продажі потрібні?

Якщо терміново потрібні відвідувачі, а на створення сайту та просування ви не заробили, вам терміново потрібно міняти бізнес. Ви можете дізнатися, як розкрутити сайт безкоштовно, але вивчення забере все ваш час, а тренувальна практика скоротить оборот. Зміна бізнесу допоможе зберегти ресурси. Дешеве SEO та дешевий сайт охоче поглинуть залишки. Що вибираєте?

Створення та просування сайту — різні послуги, але без досвіду роботи в кожній із них виконавець не в змозі виконати роботу ефективно.

До нас звертаються замовники зі США, Європи, України з питання розкрутки, але після аудиту з’ясовується, що для виправлення помилок веб-розробників знадобиться суттєві витрати та вигідніше створити новий сайт. На практиці менше 20% розроблених сайтів відповідають правилам пошукової SEO оптимізації.

Для отримання гарантій необхідно замовляти просування та створення сайтів в одній компанії. У такому разі seo оптимізатор не буде посилатися на розробників з відповідними наслідками для вашого бізнесу.

Частина компаній по створенню сайтів робить ухил на WOW сайти, естетику, анімацію, нестандартну навігацію. Це може бути цікаво і незвичайно, проте реалізація програмного коду не витримає критику пошукової системи.

В інших випадках веб-розробників не цікавить навіть якість верстки, швидкість завантаження веб-сторінки, оптимізація зображень.

Замовляючи розробку сайту в Seo-Design, ми підготуємо його до зростання позицій у пошуковій системі ще на етапі створення. Ми закладаємо СЕО структуру на етапі розробки макетів типових сторінок. Сайти, створені нашою компанією, легко просуваються у пошукових системах.

Як замовити створення та просування сайтів

Як ефективно замовити створення та просування сайту? Під час замовлення послуги є очевидна послідовність дій: 1) розробка сайту; 2) просування. Як це відбувається:

 1. обговорюємо проект;
 2. допомагаємо виявити потрібні ключові слова для реклами;
 3. розробляємо семантичну структуру майбутнього сайту;
 4. робимо прототип та веб дизайн;
 5. пишемо унікальний контент;
 6. виконуємо технічну частину
 7. подаємо заявку на індексацію в Google

В основі семантичної структури сайту лежать майбутні сторінки для просування. Не буде посадкових сторінок – не буде росту позицій у Google.

Технічно можна створити сайт без знань в області пошукової оптимізації. Тільки подумайте, яка користь з такого сайту, коли відсутній трафік.

Для максимальної ефективності необхідно враховувати не тільки семантику, а і технічну складову веб сайту.

Що входить у створення та просування?

Склад робіт із створення та просування залежить від типу проекту. Найбільш повний обсяг робіт ми надаємо для Інтернет-магазинів. Найчастіше до послуги входять:

 • технічна документація;
 • Інтернет Маркетинг;
 • складання семантичного ядра;
 • розробка прототипів;
 • Веб дизайн;
 • верстка;
 • програмна частина;
 • SEO оптимізація;
 • копірайтинг;
 • програма SEO просування;

Для кожного завдання ми робимо індивідуальну вибірку робіт. Наприклад, для створення простих сайтів не завжди потрібна розробка прототипу. Для лендингу достатньо технічної оптимізації та менше семантики.

У процесі виконання робіт ми даємо рекомендації Замовнику щодо покращення взаємодії з користувачами. Важливо досягти повної взаємодії з покупцями, збільшити їхню лояльність, скоротити відсоток відмов.

Просування сайтів від Seo-Design: розкрутка, SEO

Компанія Seo-Design займається SEO просуванням сайтів у Києві з 2008 року. Просування сайтів у ТОП-10 Google – це СЕО послуга, пошукова оптимізація. Найякісніший трафік був і залишається органічним: користувач шукає в Google і вибирає, який сайт відвідати.

Для того, щоб користувачі знаходили та відвідували сайт через пошукову систему Google, він повинен знаходитись на першій сторінці результатів пошуку. Таку позицію називають ТОП 1-10, оскільки на першій сторінці 10 органічних результатів. Seo-Design надає послугу комплексної розкрутки сайтів у ТОП під ключ.

Завдання SEO просування сайту: зайняти лідируючу позицію в результатах пошуку Google за тематичними словами. Такі фрази називають ключовими словами. При розрахунку ціни просування враховується обсяг технічних робіт з оптимізації, рівень конкуренції.

Особливість просування сайту в Google – термін, за який можна вивести сайт у ТОП. За статистикою термін просування становить від 1-го до 12-ти місяців. Для точного прогнозу та оцінки вам достатньо з нами проконсультуватись.

Просування та розкрутка

Просування сайту в чистому вигляді не є панацеєю, тому Seo-Design пропонує комплексне просування сайтів. Вивести сайт у ТОП-10 Google за ключовими словами не дає 100% результату для продажу.

Світова практика та психологія доводять: бізнесмени суб’єктивно підходять до підбору ключових слів і вірять, що саме 2-5 ключових фраз принесуть бажаний прибуток. Ці фрази відносяться до розряду складних та конкурентних запитів, тому просування сайту по них розтягнеться на максимальний період (12 місяців і більше). Весь цей час замовник інвестує кошти в розкручування сайту, однак у результаті вона себе не виправдовує. Відбувається таке: сайт у топі, а продажів немає.

Компанія Seo-Design спеціалізується на комплексному просуванні сайтів, маємо досвід просування різних бізнес-ніш. Наш підхід дозволяє збільшити ефективність просування бізнесу та наблизитися до позначки 99%.

Звертайтеся до нас у зручній для вас формі та отримайте безкоштовну консультацію щодо просування вашого сайту.

Етапи просування сайту

Просування сайту умовно поділяється на 2 етапи:

 • внутрішня оптимізація
 • зовнішня оптимізація

Насправді етапів просування більше. Роботи починаються з обговорення ваших цілей. Seo-Design допомагає розробити успішну стратегію. Після вивчення бізнес ніші:

 1. визначаються ключові напрямки для розкручування;
 2. формується унікальна торгова пропозиція;
 3. ретельно підбираються ключові фрази та слова для просування.

Після цього починається внутрішня оптимізація, вона становить 85,77% успіху. Просування сайту в Києві, Україні зводиться до дотримання рекомендацій пошукових систем (див. Рекомендации Гугл). Основний акцент робиться на якість та корисність сайту для відвідувачів.

Принципи розкрутки сайту

Існує помилкова думка, що просування сайту має один принцип: догодити пошуковій системі Google. Деякі SEO оптимізатори використовують заборонені методи для маніпуляцій, штучного покращення рейтингу в очах пошукової системи.

При SEO просуванні сайтів ми керуємося іншим принципом: зручність для користувачів. Команда Seo-Design відточує майстерність оптимізації роками. Пошукові алгоритми змінюються, але принципи білої розкрутки не змінюються. Якщо ви бажаєте навчитися просувати сайт самостійно, читайте статтю як розкрутити сайт.

Будучи експертами зі створення сайтів, ми робимо сайти зручними як для користувача, так і Google.

Принцип правильної розкрутки: показати пошукачу та користувачеві зручну сторінку з продуманою структурою, навігацією.

Під зручністю сайту ми маємо на увазі семантичну структуру, технічні параметри (час відповіді сервера, швидкість завантаження, оптимізація скриптів, стилів, html).

Що входить в розкрутку

 • Комплексний аналіз ніші
 • Технічний аудит
 • SEO аудит
 • Аналіз сайту
 • Юзабіліті аудит
 • Прогресивне СЯ
 • Підключення систем моніторингу
 • Внутрішня оптимізація під ключ
 • Виправлення технічного стану
 • Статейний копірайтинг
 • Аналіз поведінкових факторів
 • Зрозуміла звітність щодо просування
 • Багато консультацій та рекомендацій
 • Внесення змін на сайті
 • Достатній набір часів для кодингу
 • Зовнішня оптимізація

ЗАТЕЛЕФОНУЙТЕ НАМ
+38 098 698 94 77
НАПИШІТЬ НАМ
[email protected]